11 квітня відбудеться прес-брифінг в Українському кризовому медіа-центрі

Сучасний ритм життя в Україні диктує нові умови розвитку особистості. В нашій державі постійно відбуваються несподівані та актуальні події. Їхнім випадковим свідком може стати будь-хто. При цьому не кожен здатний професійно зафільмувати хід історії.


Платформа «СторіМейкер» ефективно перетворює звичайного спостерігача на справжнього громадянського журналіста. Необхідна умова – бажання вчитися працювати з камерою гаджета за різних обставин.

«СторіМейкер» — дієвий проект, який стартував в Україні з кінця 2016 року та включає в себе он-лайн курси Матрікс, унікальні навчальні посібники, проведення вебінарів, тренінгів тощо.

«СторіМейкер» — не тільки школа громадянської журналістики, а база для численних соціальних проектів. За підсумками березня в Одесі, Чернівцях та 11 квітня у Києві відбудеться нагородження переможців конкурсу коротких відеоісторій «Люди та війна». Завдяки «Сторі Мейкер» 29 власних сюжетів про долі переселенців з Донбасу, які стали жертвами військових дій на Сході України, представлять студенти, активісти, громадянські та професійні журналісти з різних куточків нашої держави.

11 квітня об 11:00 в Українському кризовому медіа-центрі (м. Київ, вул. Хрещатик, 2), окрім нагородження переможців, відбудеться прес-брифінг та вшанування сюжету-переможця онлайн-голосування, яке триває на YouTube-каналі проекту «СторіМейкер: школа громадянської журналістики». Представники ЗМІ зможуть переглянути найкращі роботи конкурсу, поспілкуватись з переможцями та організаторами, а також дізнатись про перспективи розвитку громадянської журналістики в Україні в цілому, та через проект «СторіМейкер: школа громадянської журналістики» зокрема.

Організатори

«СторіМейкер: школа громадянської журналістики» за підтримки ГО «Ініціатива демократичного розвитку», GPD Charitable Trust в партнерстві з ІА «Остров» та Відкритим університетом для дорослих (м. Чернівці).

Контактна особа: Олена Танасійчук, e-mail: CitizenJournSchool@gmail.com.