Триває експертне оцінювання матеріалів конкурсу про ковід

Конкурс «COVID-19: випробування людяності в епоху пандемії» перебуває на етапі активного обговорення та оцінювання надісланих матеріалів.


Переможці будуть визначені у трьох категоріях: «Відеосюжет», «Стаття» та «Блог». 

Результати конкурсу будуть оголошені 7 грудня о 19:00 в зумі. Покликання будуть надіслані учасникам на пошту.

Члени журі конкурсу:

🔸 Марія Старожицька, голова журі Конкурсу,  письменниця, кінорежисерка, заслужений журналіст України:

«Громадянська журналістика є, як на мене, найемоційнішою та найщирішою з усіх різновидів журналістики і її нинішній вибуховий розвиток, спричинений громадською активністю, насамперед, молоді, впевнено компенсує недоліки професійної журналістики щодо виконання її соціальної місії»

🔸Наталія Голодюк, директорка Інформаційного агенства «Район.ін.юа»:

«Багато подій проходить повз медійників, адже їхня кількість обмежена і дуже важко охопити все. Тому, дуже важливо щоб, жителі міст, сіл та громад заявляли про себе. Не боялися висловитися та розповісти про події своєї місцевості у якій проживають».

🔸Тарас Антошевський, медіаексперт, шеф-редактор Релігійно-інформаційної служби України:

«В наш час антицінностей і антилідерів українське суспільство особливо потребує свідомих і тверезих громадян, які вміють відділити правду від брехні, маніпуляцію від факту. І саме громадянські журналісти можуть бути тими, хто допоможе суспільству побачити правду».

🔸 Олександр Демченко, редактор проєкту Радіо Свобода - Радіо Донбас.Реалії.:

«У наш час все важче відрізнити громадських журналістів від блогерів. Але варто не забувати про такі критерії якісної журналістики: точність, баланс думок та достовірність. І це важливо, не зважаючи на  тему».

🔸 Крістіна Рівера, письменниця, фахівець з комунікацій БО «100% Життя»:

«Громадянська журналистика - чудовий спосіб для неурядових організацій донести свої ідеї та надбання до суспільства. А це вже у свою чергу, може привести до змін у суспільстві, заради яких громадські організації й ведуть свою діяльність».

Нагадуємо, що конкурс тривав з 1 серпня по 21 листопада. Умовами конкурсу передбачені можливість публікації ваших матеріалів у провідних українських медіях, стажування та грошові винагороди від DT Institute