Триває конкурс матеріалів про людяність в епоху ковід

«СторіМейкер: Школа громадянської журналістики» продовжує збирати конкурсні матеріали про приклади жертовності, солідарності та збереження єдності у вирі епохи COVID-19.


На початках пандемії, ще в 2020-му, один підприємець з Івано-Франківщини пожертвував кілька сотень тисяч гривень на закупівлю спеціальних тканин та зібрав волонтерів для пошиття масок та спецкостюмів для медиків. Їх розвозили по лікарнях безкоштовно.

В той же час одна лікарка з Київщини, викладач медуніверситету, влаштувала безкоштовні консультації по телефону для людей зі всієї України. Іноді вона не спала ночами, однак виконувала свою місію поряд з виснажливим чергуванням в лікарні.

Ковід, звісно, зруйнував усе: починаючи від наших щоденних звичок та закінчуючи глобальною економікою. 

Але ми віримо, що крізь бурі і темінь реальності у вашому житті все ж були промені світла.

Історії, які ми згадали, — стовідсотково не єдині. Впевнені, що ви знаєте таких набагато більше. 

А про них, погодьтесь, мовчати ми права не маємо.

Саме тому «СторіМейкер: Школа громадянської журналістики» оголосила конкурс на найкращу статтю, відеосюжет, блог про волонтерські ініціативи та громадські організації, а також їхніх найяскравіших представників  «COVID-19: випробування людяності в епоху пандемії»

Запрошуємо до участі громадянських журналістів, волонтерів, блогерів та представників громадських організацій, які мають що сказати. 

Заявки приймаються до 31 жовтня 2021 року. Переможці отримають премії розміром до 5000 гривень та призи від партнерів. 

Деталі та умови конкурсу можна дізнатися тут

Додаймо світла у ці темні часи!