Стартувала І Школа тренерів «СторіМейкер»

В Україні розпочалася Перша Школа тренерів з громадянської журналістики «СторіМейкер». З більш, ніж 700 охочих для участі в Школі було відібрано 35 представників громадського сектору і 30 вчителів середніх і старших класів.


Школа тренерів “СторіМейкер” створена за підтримки DT Institute з метою популяризації громадянської журналістики, широкого залучення середніх навчальних закладів та громадських організацій в суспільно-медійне життя, а також створення міцної мережі професійних контактів між вчителями та громадськими активістами. 

У програмі: 

  • Опанування практичних навичок з написання різножанрових текстів, створення фото і відео та набуття інструментів провадження ефективної комунікації та самопрезентації.
  • Знайомство з найкращими практиками громадських ініціатив України з організації та проведення інформаційних кампаній.
  • Знайомство з методиками викладання для дорослих і для підлітків, розроблення Програм з викладання громадянської журналістики. Обговорення «Ґайду для тренерів» від СторіМейкер.

Серед спікерів: 

Модератор І Школи тренерів СторіМейкер - Тарас Антошевський, медіаексперт, журналіст, директор Релігійно-інформаційної служби України.

Куратор Школи громадянської журналістики «СторіМейкер» - Тетяна Хоронжук, редактор, SMM, мовознавець.

Навчання триватиме до 30 листопада. У грудні заплановано захист випускних проєктів та вручення учасникам сертифікатів тренерів з громадянської журналістики. 

Аби детальніше дізнатися про Школу тренерів і програму - підписуйтесь на наші соціальні мережі в фейсбуці та інстаграмі.