Новий навчальний сезон розпочато!

Надворі вже літо, а це означає, що Школа громадянської журналістики розпочинає новий навчальний сезон


Давньогрецький філософ Квінтіліан якось сказав, що вчитися ніколи не пізно. Ми ж вважаємо, що вчитися ще й ніколи не рано, а головне – це можна робити за будь-яких умов, у будь-який час - особливо, коли навчаєшся тому, що неабияк резонує з сьогочасними потребами.

Ще задовго до карантинів ми відзначили практичну цінність, зручність та доступність навчання у форматі онлайн. Відтак, у 2016 році і була заснована Школа громадянської журналістики, навчатися в якій, правду кажучи,  можна, сидячи вдома на дивані, посьорбуючи ароматне лате в улюбленій кав’ярні або ж навіть… будучи в зоні бойових дій та захищаючи східний фронт. 

За 5 років існування школи близько 3,5 тисяч українців віком від 14 до 40 років пройшли онлайн-навчання. Серед них – студенти, учні, вчителі, журналісти, військовослужбовці із зони бойових дій на Донбасі, підприємці, юристи, держслужбовці та прес-секретарі. В той же час географію школи можна позначити, цитуючи класиків, - «від Сяну до Дону», бо вона справді охопила всю територію України.

Що ці цифри означають, окрім того, що школа справді є успішним проєктом?

Це означає, що ваш вік, професія чи місце проживання ніколи не стануть на заваді бути свідомими громадянами своєї країни, тримати палець на пульсі сучасності, виконувати суспільно-корисну роботу, а головне – навчитися продукувати якісний контент та доносити справді важливу інформацію.

Що вам дасть наша школа?

Навчаючись, ви отримаєте набір ефективних інструментів – навичок не тільки писати чи знімати, але й вміти фільтрувати інформацію, залишатися незаанґажованим, знати права свої та інших, а також відповідати вимогам часу.

Яка вартість навчання?

Наша школа завжди була, є і залишатиметься на безоплатній основі

Чи можна на цьому підзаробити?

Так. До нас часто звертаються редактори різноманітних медій з проханням порекомендувати хороших журналістів-початківців. Та й загалом – всі ЗМІ, а особливо інтернет-видання, зацікавленні в молодих спеціалістах з різних міст України.

Чому громадянська журналістика важлива?

Перефразуємо трохи: «Чому громадянська журналістика важлива в період інформаційної війни?» Тепер все занадто риторично, еге ж?

Як розпочати навчання в нашій школі?

Просто переходите на онлайн-курс і починаєте вчитися – чи з ранніми пташками чи коли ще треті півні не співали. Головне – аби вам було комфортно. Вся інформація завжди у вільному доступі. Опісля проходите тест і, якщо відповідаєте на більш, ніж 75% питань правильно, отримуєте офіційний міжнародний сертифікат про закінчення нашої школи.

А тепер – УВАГА: ще доза важливої інформації

Всі ті, хто успішно закінчить онлайн-курс, мають можливість приєднатися до Школи тренерів СторіМейкер-2021, а також взяти участь у конкурсі сюжетів з громадської журналістики 2021, який проводиться за підтримки DT Institute.

Про школу тренерів та конкурс ми невдовзі повідомимо більш детально.

А поки – тримайтеся, і нехай слово стане вашою найбільшою зброєю!