Завершився прийом робіт на Конкурс коротких відеоісторій «Медична реформа: жити чи вмирати?»

Команда проекту «СторіМейкер: школа громадянської журналістики» та «Всеукраїнська Рада захисту прав та безпеки пацієнтів» дякують усім учасникам, які надіслали свої роботи на Конкурс коротких відео історій «Медична реформа: жити чи вмирати?», що тривав з 15 червня по 15 липня 2017 року.


Кожен із вас своєю участю в конкурсі підтримав розвиток громадянської журналістики в Україні та отримав можливість розказати глядачам як відчувають на собі наші громадяни результати реформ медицини і галузі охорони здоров’я.

Організаційний комітет Конкурсу отримав 53 сюжети.  Із них у фінал було відібрано 15 робіт, що відповідали усім вимогам конкурсу. Серед фіналістів — 6 історій від громадянських журналістів, студентів та активістів, та 9 історій від професійних журналістів.

Перелік сюжетів, які пройшли попередній відбір можна подивитися за посиланням: https://www.youtube.com/playlist?list=PLNzbeWJ6JYTt4GiM2Mx77KfFviShXsXmY

Вибрані сюжети будуть оцінюватися членами журі Конкурсу за такими критеріями, як визнання та повага автором людської гідності, висвітлення позицій кількох сторін, відсутність ненормативної лексики, авторський контент, розкриття тематики та якість втілення ідеї.

Результати Конкурсу будуть оголошені 20-го липня 2017 року на прес-конференції та опубліковані на сайті «СторіМейкер: Школа громадянської журналістики».

Організаційний комітет Конкурсу запрошує всіх конкурсантів, журналістів та працівників сфери охорони здоров’я долучитися до проведення прес-конференції та круглого столу, що відбудеться 20 липня 2017 року об 11:00 за адресою м. Київ, Георгіївський провулок, 9, конференц-зал (2-й поверх).