Оголошується конкурс коротких відеоісторій «Медична реформа: жити чи вмирати?»

«СторіМейкер: школа громадянської журналістики» та Всеукраїнська Рада захисту прав та безпеки пацієнтів шукають активних громадян, які відзнімуть і поділяться короткими відеоісторіями, присвячені проблемам реформи системи охорони здоров’я, поглибленими війною на Сході України та кризою в країні.


Основна ідея конкурсу полягає у відображенні автором власного бачення наболілих проблем медицини: зменшення доступності медичних послуг, брак якісних вакцин, невиконання державних гарантій щодо безоплатної медичної допомоги, тощо.

Важливим є сприйняття автором сучасного стану медицини і, по можливості, бачення шляхів вирішення наболілих проблем.

Участь у конкурсі можуть взяти небайдужі громадяни та професійні журналісти, які цікавляться реформами в сфері охорони здоров’я.

Умови участі в Конкурсі

До участі в Конкурсі приймаються роботи в будь-якому відеоформаті, з розширенням не менше 640х480 пікселів, тривалістю в середньому 3 хвилини, відповідно наступних вимог:

  1. Оригінальний матеріал (до участі не допускаються компіляції з фільмів, новинних сюжетів та ін.).
  2. Відповідність роликів заявленій темі «Медична реформа: жити чи вмирати?».
  3. Приймаються ролики українською та російською мовами.
  4. При оцінюванні надісланих матеріалів будуть враховуватися такі фактори, як визнання та повага автором людської гідності, висвітлення позицій кількох сторін, а не лише однієї, близької автору, а також відсутність в сюжеті ненормативної лексики.
  5. Відповідальність за дотримання авторських прав роботи, що бере участь в Конкурсі, несе автор, який надіслав дану роботу.
  6. Учасники Конкурсу дають свою згоду на обробку своїх персональних даних (прізвище, ім’я, по батькові, адреса електронної пошти та інших персональних даних, повідомлених учасником Конкурсу).

Конкурс триватиме з 15 червня по 15 липня 2017 року.

Результати конкурсу будуть оголошені 20-го липня 2017 року.

Матеріали приймаються на e-mail: CitizenJournSchool@gmail.com  з поміткою «Конкурс коротких відеоісторій «Медична реформа: жити чи вмирати?».

Кращі роботи будуть опубліковані на сайті Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів і на сайті «СторіМейкер: школа громадянської журналістики».

Конкурсом передбачено нагородження переможців грошовими преміями і цінними подарунками від GPD Charitable Trust.

Організатори конкурсу

ГО «Ініціатива демократичного розвитку» в рамках проекту «СторіМейкер: школа громадянської журналістики» у партнерстві з Всеукраїнською Радою захисту прав та безпеки пацієнтів та Відкритим університетом для дорослих (м. Чернівці) за фінансової підтримки GPD Charitable Trust.