Знайомтесь з переможцями онлайн-курсу СторіМейкер!

За останні декілька місяців на онлайн-курс з громадянської журналістики зареєструвалося понад 100 учасників. Ми попросили переможців, які отримали у січні місяці найбільшу кількість балів (від 87 до 90) розповісти про себе і розказати чому вони проявили зацікавленість до онлайн-курсу СторіМейкер.


 

Тетяна Цуркану

Доброго дня, я з міста Ізмаїл Одеської області. Мені 24 роки, за освітою я філолог (вчитель німецької, англійської мов та світової літератури), але працюю кореспондентом на регіональному ТБ. Саме через те що, теоретичної бази в мені мало, а практики багато, я і стала шукати цікаві онлайн-курси, які сталися б мені в нагоді.

Дуже дякую Вам за цю можливість, курс виявився дуже цікавим.

 

 

 

Микола Павловський

Мені 21 рік. Я являюсь військовослужбовцем ЗСУ за контрактом. На даний момент, приймаю участь в ООС на Сході країни та приймаю активну участь у бойових діях!

Я завжди хотів, освітлювати різноманітні події що відбуваються в Україні! В онлайн-курсі, мені сподобалось абсолютно все! Хотів б більш глибше поглинутись в навчання! Не вистачає матеріалу, саме про написання статей!

 

Інесса Заворотня

Доброго дня! Мені 30 років і працюю я в школі на посаді бібліотекаря в Бахмутському навчально-виховному комплексі (місто Бахмут Донецька область). Цього року мені довірили співкерівництво шкільного гуртка журналістики. До гуртка ходять учні 5-7 класів. Саме тому я і зацікавилась вашим курсом. Було дуже пізнавально! Дякую!

 

 

 

Олександр Родзянко

Мені 18 років, я  навчаюся на 1 курсі Полтавського університету економіки і торгівлі… Займаюся громадського діяльністю. Спершу працював на громадських засадах у ГО «Федерація стріт воркауту Полтавщини», потім перейшов у ВГО «КРАЇНА». … Крім того я є особою з інвалідністю і своїм прикладом хочу довести, що нам усе під силу. Мені дуже сподобалися Ваші навчальні відео. В них все розповідається чітко і зрозуміло, не має «води» як то кажуть і це дуже радує. Великий плюс у тому. що курс розділений на теми. Мінусів у курсі я не побачив. В загальному курс дуже корисний та пізнавальний. Хочу висловити слова подяки всім, хто долучився до створення даного курсу, адже не у кожного є змога особисто відвідувати лекції та сплатити вартість курсу, тому, що наразі більшість курсі платні…

Також найвищі бали у грудні отримали Наталя Собур (90 із 90 можливих), Діана Ярема (89 із 90), і Анастасія Уляновська (87 із 90).

Вітаємо переможців, і надсилаємо вам сертифікати Школи СторіМейкер!